15 Temmuz Mesajları

tarafından
1717
15 Temmuz Mesajları

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü

Şehit Ömer Halisdemir

15 Temmuz 2016 da yapılan darbe girişiminin ardından 4 yıl geçmesine rağmen Vatanımıza yapılan bu hain darbe girişimini unutmuş değiliz.Vatan topraklarının parçalanmayacağını ve düşmana teslim edilmeyeceğini o gece milletimiz önce darbecilere sonrasında bütün dünyaya göstermiştir.Şehitlerimizin kanıyla sulanmış olan al bayrağımızı indirmeye çalışan şerefsizlere dersini veren aziz Türk Milleti şerefini, namusunu, bayrağını koruyarak o gece darbecilere teslim etmeyerek büyük bir destan yazdılar.

Unutulmamalıdır ki bu vatan; tanklarla tüfeklerle kazanılmadı.Halkın yüreğindeki imanla kazanılan bu toprakları ne top ne tüfek ne tank ne uçak yok edebilir.Allah vatanımıza el uzatacak düşmanların hain emellerini bertaraf etsin.Bizde bu iman var oldukça yüreğimizde gözümüzde karadır.

Kurdun Dişine Kan Değdi Korkun ..!

Mehmet Akif’in de İstiklal Marşı’mızda dediği gibi ;

  • Kim bu cennet vatanın uğruna olmaz ki feda?
  • Şuheda fışkıracak toprağı sıksan, şuheda!
  • Canı, cananı, bütün varımı alsın da hüda,
  • Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda.

Bu vatan uğruna kim canını feda etmedi ki ? Şehit kanıyla sulanmış bu topraklardan bizleri kimse çıkartamayacak.

15 Temmuz

Gün geçtikçe gücüne güç katan Türkiye Cumhuriyeti dünyada da barışseverliği ve ülkelere uzattığı yardım eliyle hakettiği yere gelmiştir.

Bayrakları Bayrak Yapan Üstündeki Kandır.

Toprak Eğer Uğrunda Ölen Varsa Vatandır ..!

15 temmuz halkın gücü
15 temmuz demokrasi ve milli birlik günü

Hain darbe girişiminde Şehit olan tüm aziz Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.Unutursak Kanımız Kurusun.Unutulmadınız.. Unutulmayacaksınız..